SC-8H, Elektromagnetik Karınca Kovucu

22-05-2019

Teknoloji : Elektromanyetizm, elektrik tesisatı kullanılmak suretiyle oluşturulan manyetik alan ile karıncaların uzaklaşması sağlanır.
Kullanım : Kapalı alan. Evler, yazlıklar, apartman daireleri, mağaza ve dükkanlar için idealdir.
Etki Alanı : 200 metrekare
Voltaj : 220V şehir şebekesi ile çalışır. Elektrik tüketimi 5 Watt.
Ebatları : 5,8 x 6,8 x 10,2 cm
Güç Göstergesi : Elektriğe takıldıktan sonra üzerindeki kırmızı LED yanıp söner. Yanıp sönen LED çalıştığını gösterir.

Ortak Özellikleri :
- İnsanlara ve evcil hayvanlara zarar vermez.
- Temiz ve hijyeniktir. Özellikle çocukların ve alerji sorunu olan insanların bulunduğu alanlar için idealdir. Kimyasal içeriği olmadığı için koku ve gaz üretmez.
- Etkilidir. Sadece kovar, öldürmez.
- Ekolojiktir. Doğadaki biyolojik zinciri ve dengeyi bozmaz.
- Çevrecidir. Atığı yoktur. Duman ve külü olmaz. Sessiz çalışır.
- Ekonomiktir. Doldurulması, yenilenmesi gerekmez. Sıvısı, likiti, tableti vesairesi yoktur. Elektrik tüketimi düşüktür.
- Pratiktir. Kullanımı kolaydır. Modeline göre kullanımı için ürüne pil ve/veya ürürün prize takılması yeterlidir. Montaj, bakım ve yedek parça gerektirmez.
- Güvenlidir. Avrupa Birliği, Elektrik Güvenliği D73/23/CEE ve Elektromanyetik D89/336/CEE sayılı Yönetmeliklere uygun olarak İspanya'da üretilmiştir. Çin malı değildir.
- Kalitelidir. CE Belgelidir. Avrupa Birliği normlarına göre üretilmiştir. 2 yıl Garantilidir.
- Ürünlerin kullanımı Türkçe olarak ürün kutusunda mevcuttur.
- Radarcan ürünleri başta İspanya ve İspanyolca konuşulan Güney Amerika ülkelerinde 25 yıldır yaygın olarak kullanılmaktadır. Avrupa'da ise başta İskandinav ülkeleri olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde yıllardır kullanılmaktadır.
- Radarcan markası Avrupa ve Türkiye'de tescilli bir marka olup, ürün teknolojisi patentlidir.
- Radarcan ürünleri İspanya'da Cidemco Labovatuvarları'nda test edilmiş ve başarılı etkisi onaylanmıştır.
- Ürünün etki alanını azaltmamak için cihazın önü açık olmalıdır.
- Radarcan ürünleri 7 gün 24 saat ve 365 gün aralıksız çalışabilir. Elektrik sarfiyatı düşük olduğundan elektrikte devamlı takılı kalabilir.
- Radarcan ürünlerinin her birinin farklı etki/menzil alanı bulunmaktadır. Eğer Radarcan ürününün kullanılacağı alan bu etki/menzilden daha büyük ise o zaman birden fazla aynı tip Radarcan ürünü aynı alanda kullanılarak etki/menzil alanı genişletilebilir. Ancak, bu etki alanı genişletilirken Radarcan ürünlerinin yerleştirileceği yer ile ses dalgalarının farklı noktalardan en geniş alanı kaplaması sağlanmalıdır. Örneğin 20 metrekareden büyük bir salonda sivrisineğe karşı 2 adet SC-2 ürünü kullanılırken bir ürün salonun bir duvarına diğeri ise bu duvara en uzak diğer duvara yerleştirilmelidir.


Hızlı Menü

En Çok İhtiyaç Duyulan Bilgiler